גרינהאוס

פרסיפיו, לוגו גינהאוס, קופירייטר בעברית

פרסיפיו אומרים שהם כותבים 'תוכן בשפה שלך'. אומרים וגם מקיימים.
אנחנו בגרינהאוס ממליצים בחום.
רונן ארבל, מנכ"ל גרינהאוס

Paragon Group

פרסיפיו, לוגו פארגון, קופירייטר באנגלית

יחסי העבודה שלנו עם הצוות של פרסיפיו שיקפו חוויה טובה מתחילתה ועד סופה. רמות תשומת הלב והשירות הגבוהות יצרו מוצר שאנו מאד גאים בו.
דפנה לואבל, מנהלת פיתוח עסקי ומכירות, קבוצת Paragon

 

קבוצת פיוניר

פרסיפיו, לוגו פיוניר, כתיבת תכנים לאתרים

פנינו לאיתי על מנת שיכתוב עבורנו מדריך מקצועי בנושא השקעות בחו"ל. את החומר למדריך היה צריך לאסוף ממספר גורמים. איתי שוחח עם כל הגורמים הרלוונטיים והצליח לייצר מדריך מצוין ומקצועי, על אף שאינו בעל רקע בתחום כלל וכלל. איתי בחור יסודי, מקצועי ועומד בזמנים. אני ממליצה עליו בחום.
ירדנה אלטר, מנהלת שיווק, קבוצת פיוניר

וירטואוזו

פרסיפיו, לוגו וירטואוזו, מצגת למשקיעים

איתי סייע לנו בתהליך בחירת השם לחברה וכן בניסוח הטקסט לדף הבית. בשני המקרים, איתי היה סופר-מקצועי ונעים להפליא, וגילה יכולת נדירה להקשיב ולהטמיע את הקול שלנו בכתיבה.
אביגיל טנמבאום ומייקל וייץ, Virtuozo

גולדגלאס

פרסיפיו, לוגו גולדגלאס, קופירייטר בעברית

התוכן השיווקי שעזרת לנו לכתוב למגוון ערוצים שונים, החל מהאתר, דרך הקטלוגים וכלה בסרטוני התדמית עזרו לנו לעשות קפיצת מדרגה ענקית ברמה העסקית. על כך מגיעה לך תודה ענקית.
אני מקווה ויודעת כי עוד רבים כמוני יזכו ליהנות מהשרות והמקצועיות הבלתי מתפשרת שלך. הרבה הצלחה ולעוד הרבה שיתופי פעולה מוצלחים בעתיד.
מורן גולדשטיין, גולדגלאס

הסוכנות היהודית – שותפות ביחד ערד-תמר ניו ג'רסי-דלאוור

פרסיפיו, לוגו הסוכנות היהודית, מצגת עסקית

אנו ממליצים בחום: עבודה מקצועית ביותר תוך עמידה בזמנים, תחקיר עומק ועבודה מצויינת מול מרואיינים, ידע רחב וקשרים מקצועיים בעולם התקשורת, פתרונות יצירתיים ומקצועיים לפי הדרישות והצרכים, כתיבה רהוטה באנגלית ובעברית. כיף לעבוד ביחד תמיד!
נילי אברהמי, מנהלת שותפות ערד-תמר ניו ג'רסי-דלאוור

היחידה ללימודי המשך, בית הספר לעבודה סוציאלית, אוניברסיטת תל אביב

פרסיפיו, לוגו אוניבריסטת תל אביב, תוכן לאתרים

אני מודה לך על העבודה המקצועית והאיכותית שביצעת עבורנו כעורך וכותב התוכן השיווקי המוצג באתר האינטרנט ובפרסומים השונים שאנו מפיקים ביחידה ללימודי המשך והשתלמויות של בית הספר לעבודה סוציאלית באוניברסיטת תל אביב. הדיאלוג איתך היה מפרה ועבודתך הייתה יעילה ומדויקת תוך עמידה בלוח הזמנים של הפרויקט. אמשיך להיעזר בשירותיך גם בפרויקטים הבאים.
הדס פלדמן, מנהלת, היחידה ללימודי המשך והשתלמויות, בית הספר לעבודה סוציאלית, אוניברסיטת תל אביב